AC Global Türkiye’nin ve dünyanın lider firmalarının distribütörlüklerini yapan satış ve dağıtım organizasyon şirketidir. Merkezi Bursa’da bulunan AC Global’in Adana’da da şubesi bulunmaktadır.

AC Global bünyesinde barındırdığı 120’yi aşkın tecrübeli ve deneyimli personeli ile sektördeki yeni fikirleri ve yenilikleri iş yapış alışkanlıkları haline getirmişlerdir. Müşteri beklentileri her daim gözetilerek bu yenilikler durmadan geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çizgide müşterilerine güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet en önemli iş ahlakı olarak benimsenmiştir.

“Sorunsuz Lojistik Destek” ilkesi AC Global’in her katmanında benimsenmiş ve kaliteli bir sürdürülebilirlik için iş temposu olarak hedef belirlenmiştir.

AC Global, sektörde 27 yıl tecrübesi bulunan Ahmet Cömert tarafından kurulmuştur. 18 yıl boyunca uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra 2010 yılında Bursa’da Ekmert firmasının kurucu ortağı olarak ticaret hayatına adım atmıştır.

2012 yılında Adana, 2014 yılında ise Bursa’da AC Global faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ahmet Cömert’in uzun yıllar kurumsal iş hayatından aldığı deneyimler ve ticaret hayatından bir fiil dinamik deneyimleri ile AC Global'in temelleri çok sağlam oturtulmuş, sektörde güven ve hızla ilerlemesine sebep olmuştur.

Çok özenle seçilmiş her yaş ve tecrübeden oluşan profesyonel ve eğitimli ekibiyle; tüm çalışanlarına, iştiraklerine ve iş ortaklarına değer katarak büyümeye devam etmektedir.

Misyon
Planlı ve sonuç odaklı iş yapma şeklimiz ile iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza sürekli değer katarak büyümek.

Vizyon
1 numaralı iş ortağı olmak.
Tutku

Taahhüt

Başarı

Takım Çalışması

web tasarım izmir